Mieszkanie Poznań Naramowice, ul. Błażeja. Polecam na sprzedaż klimatyczne, kompaktowe mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem, położone w spokojnej i zielonej okolicy parku Żurawiniec - na osiedlu. 54,29 m 2. 2 pokoje. +175 pkt. Nr ref. gratka-3420/2652/OMS. 609 999 zł 11 236 zł/m2. Tylko u nas.

Zobacz 40 ogłoszeń o mieszkania na wynajem w Łacina, Nowe Miasto, Poznań, wielkopolskie. Sprawdź na Otodom.pl!

379 598 zł. Luboń 10 listopada 2023. 41,76 m² - 9089.99 zł/m². Sprawdź ogłoszenia w większej odległości: 3-pokojowe mieszkanie z garażem i miejscem postojowym i ogródkiem. 419 000 zł. Czapury - 25 listopada 2023. 66 m² - 6348.48 zł/m². Mieszkanie 65m2 3pokoje + ogródek, Czapury. Apr 8, 2021 · Czy zakup mieszkania z ogródkiem to dobra inwestycja. Mieszkanie na parterze z ogródkiem może być tańszym rozwiązaniem, niż budowa lub kupno domu. To dobry pomysł dla tych, którzy nie chcą się przeprowadzać poza aglomerację miejską. Również koszty utrzymania mieszkania i ogródka są mniejsze, niż w przypadku domu.
Mieszkania na sprzedaż 2-pokojowe - Kobyłka. Zobacz 18 ogłoszeń o mieszkania na sprzedaż w Kobyłka, wołomiński, mazowieckie. Znajdź więcej nieruchomości z rynku wtórnego na Otodom.pl!
Mieszkanie 57m2 na wynajem w Tarnowie Podgórnym. 2 300 zł Funkcjonalne mieszkanie z ogródkiem. 3 500 zł
1-pokojowe mieszkanie 34m2 + ogródek Bez Prowizji. 299 477 zł. Swarzędz - 25 listopada 2023. 34,72 m² - 8625.49 zł/m². NOWE mieszkanie z ogródkiem !! Pompa CIEPŁA. 420 000 zł. Kórnik - 15 grudnia 2023. 77,08 m² - 5448.88 zł/m².
Mieszkanie z widokiem. 445 000 zł. Poznań, Piątkowo - 21 listopada 2023. 46,80 m² - 9508.55 zł/m². Dwupokojowe mieszkanie os. Jagiełły. 2 050 zł do negocjacji. Poznań, Piątkowo - 14 grudnia 2023. 58 m².
Nowe 2pokojowe mieszkanie z ogródkiem położone na parterze bloku przy ul. Ceglanej 5 w Poznaniu czeka na pierwszego najemcę!.. Prezentowana nieruchomość o pow. 42,81 m2 składa się z: salonu z aneksem kuchennym (23,20 m2) oraz wyjściem na ogródek (35,63 m2), sypialni (11,01 m2) z wyjściem na ogródek, korytarza (4,09 m2), łazienki.. Poznań, Jeżyce - 20 grudnia Wynajmę mieszkanie 64m2 z ogródkiem Małe Wilczyce +miejsce postojowe. z ogrodkiem w Wynajem. z ogrodkiem w Sprzeda Poznań. Gdańsk. Łódź Mieszkanie z ogródkiem - wynajem. ul. Żydowska, Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, grodziski, mazowieckie. 3300 zł/mc 2 pokoje Trzy-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w Łomiankach. 785 000 zł. Łomianki - 13 listopada 2023. 74,50 m² - 10536.91 zł/m². Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:
Salonty - miejsca na każde wydarzenie ⭐️ Bezobsługowe lokale eventowe na urodziny, imprezy, spotkania firmowe, warsztaty i nie tylko ⭐️ Zarezerwuj już dzisiaj!
Kupno lub wynajem? mieszkanie z ogródkiem - Plewiska - tylko w kategorii Mieszkania na OLX! Poznań, Górczyn - Odświeżono dnia 23 lipca 2023. 92,78 m² .